Górnik Wierzbinek - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Trzy punkty na koncie Górnika

• autor: bajzii, 2014-05-20 10:33

Górnik Wierzbinek - Nałęcz Babiak 3-2 (2-1)
Bramki dla Górnika : Tomasz Śniegowski (dwie) oraz Sebastian Tomczyk

Niedzielny dzień był bardzo udany dla zespołu Górnika Wierzbinek. Najpierw o godzinie 10:00 swoje zmagania rozpoczęli najmłodsi gracze naszego klubu. Na boisku Orlik w Ślesinie turniej rozgrywała sekcja Orlik-Żak . Zmagania zostały zakończone naszym sukcesem, gdyż młodzi adiutanci zwyciężyli, wygrywając trzy spotkania i jedno remisując bezbramkowo (więcej o turnieju jutro). Następnie o godzinie 17:00 doszło do spotkania pomiędzy Górnikiem Wierzbinek a zespołem Nałęcz Babiak. Faworytem spotkania byli goście, którzy w konińskiej A-klasie zajmują trzecie miejsce. Mecz zaczął się dobrze dla przyjezdnych, gdyż to oni zdobyli pierwszą bramkę, pomimo iż to nasi gracze stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. Stracony gol nie podłamała naszych zawodników, przeciwnie - zmotywowała napastników na tyle skutecznie, że ci przed przerwą strzelili dwa gole, uczynili to kolejno: Sebastian Tomczyk oraz Tomasz Śniegowski. Druga połowa rozpoczęła się tym razem lepiej dla gospodarzy. Na początku drugiej odsłony w sytuacji sam na sam znalazł się z bramkarzem gości Tomasz Śniegowski, który ze stoickim spokojem, przelobował golkipera z Babiaka. Goście postawili wszystko na jedną kartę i rzucili się do ataku. Jeden ze stałych fragmentów gry został wykorzystany przez graczy Babiaka i końcówka spotkania stała się nerwowa, tym bardziej, iż drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu otrzymał gracz Górnika Piotr Zajdel i w konsekwencji nasi zawodnicy musieli kończyć spotkanie w 10tkę. Wynik jednak nie uległ już zmianie, dzięki czemu nasz zespół zainkasował cenne 3 punkty. Za tydzień Górnik Wierzbinek gra arcyważny mecz ze Spartą Barłogi, mamy nadzieję, że i to spotkanie zakończy się korzystnym wynikiem dla naszego zespołu.

autor: ~gość 2014-05-21 12:33:30

avatar Liczę że wygracie ze Spartą bo inaczej B klasa was czeka, życzę powodzenia! Dajcie z siebie wszystko!

autor: lubiepomarancz 2014-05-26 17:17:04

Profil lubiepomarancz w Futbolowo Nie zalamujcie się tylko walczcie, walczcie bo macie o co i zasugujecie... Jeszcze 3 spotkania, które nie bedą nalezaly do najlepszych...Powodzenia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowszy film