Górnik Wierzbinek - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Porażka w Przedczu

• autor: bajzii, 2014-06-11 12:53
Baszta Przedecz - Górnik Wierzbinek 2:0 (0:0)

8 czerwca piłkarzom obu drużyn przyszło grać w wyjątkowych warunkach, temperatura grubo przekraczała 30 stopni. Dodatkowo na spotkanie pojechaliśmy w ekstremalnym składzie, gdyż na bramce - z konieczności - grał nasz obrońca Michał Pilewski (który popisał się świetnymi interwencjami) a nasz bramkarz… na ataku (Dawid Kolski miał wybity palec u ręki, a że już w 20 minucie meczu kontuzji nabawił się Łukasz Woźniak naszemu golkiperowi przyszło zadebiutować w ataku). Mimo braków kadrowych to do naszego zespołu należał początek spotkania. Nasz zespół dłużej utrzymywał się przy piłce, jednak nie mogliśmy stworzyć sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Kibice obecni na trybunach w pierwszej połowie nie zobaczyli goli. Druga odsłona spotkania przyniosła więcej okazji. W 55 minucie Baszta Przedecz zdobywa swoją pierwszą bramkę. Po objęciu prowadzenia gospodarzom grało się łatwiej, ponieważ mieli dużo więcej miejsca w kontratakach. Jedną z takich akcji wykorzystali w 85 minucie ustalając wynik meczu. Porażka definitywnie pozbawia nas nadziei na utrzymanie się w A – klasie. Należą się jednak podziękowania graczom Górnika Wierzbinek za walkę do końca. Mimo braków kadrowych (kontuzje) nasi gracze wybrali się do Przedcza i walczyli do końca, za co należą się podziękowania.
Za tydzień zostanie rozegrana ostatnia kolejka spotkań. Większość rozstrzygnięć jest już znanych. Pierwsze miejsce zdobył Orzeł Grzegorzew, któremu życzymy powodzenia w lidze okręgowej, a do B-klasy spada niestety nasz zespół, gdyż niepodziewanie, zespoły z dołu tabeli pokonały pewnie rywali z górnych miejsc.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowszy film